Volkan Ulusan kimdirHoş geldin 🙂

Hepimiz dönem dönem iniş çıkışlar yaşıyoruz. O birşeylerin yolunda gitmediği uyanış anlarında neyi nasıl değiştireceğimizi bilmesek de, bir şeylerin yolunda gitmediğini ve artık değişmesi gerektiğinin fark ederiz.

Bu yolculuktaki en zor adım, en büyük korkumuzu, kaçınılmaz olanı, yani değişimi kucaklama adımıdır.

Eğer senin de yaşamın bir sınıra dayandıysa, artık değişmesi gerektiğini biliyor ama nasıl değiştireceğini bilmiyorsan, senin için buradayız...

Neden Biz

Multidisipliner Uzmanlık

Tek bir teknikle bütün problemleri çözmek mümkün değildir. NEFES, Aile Dizilimi, Hipnoz, NLP gibi farklı alanlarda uzmanlıklar sizin için doğru çözümün bulunmasını sağlar.

Bütüncül Yaklaşım

Her şey birbirine etki eder. Geçmişle ilgilenmeden gelecek, psikolojiyle ilgilenmeden bedensel problemler düzeltilemez. Bütüncül yaklaşım size doğru ve uygun yaklaşımı sunar.

Deneyim

Danışmanın sunacağı çözüm, kendi bilgi ve tecrübesinin ötesine geçemez. Hızlı ve doğru çözüme ulaşmak için konusunda deneyimli bir uzmanla çalışmalısınız.

Samimiyet

Gerçek bir Danışan-Danışman ilişkisi ellerinden birer kürek bulunan iki kişinin sandalla, bir nehri geçmesine benzer. Danışmanın da danışanla beraber kürek çekmesi önemlidir.

Uzmanlık Alanlarımız

  • Duygu Durum Bozuklukları (Bipolar Bozukluk, Depresyon)
  • Anksiyete Bozuklukları (Panik Atak, Kaygı, Sınav Kaygısı, Fobiler, Obsesif Kompulsif Bozukluk / Takıntılar, Titizlik…)
  • Dürtü Kontrol Bozuklukları (Tırnak Yeme, Saç Yolma…)
  • Erişkin Tipi Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
  • Çift ve İlişki Terapisi (Evlilik Danışmanlığı, Aile Terapisi)
  • Kişilik Bozuklukları (Borderline, Narsistik, Antisosyal, Çekingen, Histriyonik…)
  • Yeme Bozuklukları
  • Nefes Teknikleri

Katılımcı Görüşleri

Merve Göysarı

Öğretmen

Nefesimle beni tanıştırdığı günden beri pek çok çalışma yaptık son üç yılda, başladığım noktayı düşündükçe diyorum iyi ki hayatlarımız değmiş birbirine, daha nice yolumuz var gidecek, hiç bitmeyen bir yolculuk bu kendimize yaptığımız ve bu yolda yanımda olduğun için şanlıyım.

Bilge Bektaş

PM İdari İşler Şefi

Yaptığımız çalışmalarla kim olduğumu ve hayat amacımı bulma yolculuğunda bana engel olan duygularımı, blokajlarımı keşfetmeme ve serbest bırakmama yol gösteren ve kendine özgü mükemmel yöntemlerle rehberlik eden Volkan’a yürekten teşekkür ederim.

Sibel Yeğin

Nefes Koçu

Volkan, en anlaşılması zor konuları farklı öğretilerden faydalanarak anlatması, fizik ve metafiziği bir arada sunan bütünsel yaklaşımı ile yaşama dair pek çok sorumun cevap bulmasına vesile oldu. Azalan soru işaretlerinin yerini huzur ve güven aldıkça yaşam keyifli bir keşfe dönüştü...

Yasemin Samuray

Emekli

Volkan, gerek sınıf çalışmaları gerekse özel çalışmalarda, çok sevecen ve mütevazi kişiliği ile insanı rahat hissettiren çok özel bir insan. Ve nefes çalışmaları da çok güçlü ve çok dönüştürücü, Teşekkürler Volkan Ulusan

Muammer Tükenmez

Profesyonel Fotoğrafçı

59 yaşında bir insanın bile değişim yaşaya bileceğine inanması için Volkan'la tanışması gerektiğine inanıyorum. Bu ikinci hayata doğum için çok teşekkür ediyorum.

Mine Tümsa

Yüksek Mühendis

Hayatınızın bir döneminde mutlu muyum? Diye sorduğunuzda cevabınız Hayır ise … işte içinizdeki cevapları bulacağız çalışma burada.. Edindiğiniz dostluklar da çabası... Teşekkürler Volkan Ulusan

Mehmet Cömert

Plastik Cerrah

Kendini bilmek, kendini sevmek ve dolayısıyla özgür olmak...Korku, üzüntü, öfke gibi duygularımızla başa çıkabildiğimiz, reaksiyon göstermeyip, aksiyon alabildiğimiz kadar özgürmüşüz meğer. Volkan Ulusan duygularımızın üzerini örtmek yerine, güvenli bir şekilde açığa çıkardığımızda ne kadar hafifleyebileceğimizi, büyük fedakarlık ve şevkat ile bizlere gösteriyor. Hayat başıma gelmesin, ben hayatı yaşayayım diyorsanız, Volkan Ulusan’ın tüm varlığı ile yanınızda yer alması gerçekten ilham verici.

Ulvi Hasanov

Plastik Cerrah

Volkan abi ile seanslar hakkında tek kelimeyle mükemmel diyip geçmek isterdim ama o kadar hakkında söylenebilecek güzel şeyler var ki bir - ikisini yazmadan geçemeyeceğim ... Volkan abi gerçekten bir abi seanslarda çok profesyonel bir yardım almakla beraber problemlerinizi anlattığınız kişinin sanki bir çok eski arkadaş ve ya abi , kardeş , baba, kısacası ailenizden birine anlatmanın sıcaklığını samimiyetini ve şefkatini hissediyorsunuz . Volkan abiyle tanıştıktan sonra fikirlerim ve hayat görüşüm çok pozitif yönde gelişiyor ve kendimi , kapasitemi , gücümü , duygularımı daha iyi anlayabiliyorum . İyi ki tanışmışız , problemlerinizle kendi başınıza başetmeye çalışarak yıpranmanız yerine benim gibi huzurla sorunlarınızı çözmeyi tercih etmenizi naçizane öneririm .

Kurumsal Referanslar